Tisková zpráva WordCamp Praha 2015

Dne 28. února 2015 se uskuteční konference WordCamp Praha 2015, která se bude věnovat redakčnímu systému WordPress z pohledu uživatelů i vývojářů a tématům týkajícím se tvorby a provozu internetových stránek.. WordCamp bude probíhat v prostorách VŠE v Praze za podpory společnosti cesky-hosting.cz (THINline interactive s.r.o.).

Konference bude rozdělena do dvou sérií přednášek, kde první série nazvaná „Uživatelé“ bude věnována všem blogerům, správcům a uživatelům WordPressu a druhá série přednášek s názvem „Developeři“ půjde více do hloubky WordPressu a je vhodná pro programátory, kodéry či pokročilé uživatele WordPressu. Každá přednáška bude trvat 45 minut a bude následována 15 minutovou přestávkou, kdy bude možné se občerstvit či přejít na druhou linii přednášek. Novinkou letos budou workshopy, na kterých se budou probírat ukázky a návody v praxi.

Z celkového počtu 16 přednášek bude více jak půlka v angličtině a obě linie přednášek budou prezentovat odborníci na slovo vzatí, jako například Jack Lenox (Automattic.com), Davor Altman (ManageWP.com), Amir Helzer (OntheGoSystems.com), Jaroslav Polakovič (x-team.com), Marko Heijnen (GlotPress), Tomasz Dziuda (gavick.com), Adam Trachtman (lucidcircus.com), Pavel Ungr a další.

Kompletní program najdete na stránkách akce zde.

Cena vstupenky je stanovena na 599Kč s tím že do konce ledna lze lístek koupit za 399 Kč. V prodeji je 400 lístků, které se prodávají přímo na stránkách akce.

Český hosting

Oficiálním sponzorem Word Camp Praha 2015 je Český hosting. Bezpečný a výkonný webhosting pro WordPress.

Český hosting: domény | webhosting | virtuální servery

redlogo

One thought on “Tisková zpráva WordCamp Praha 2015

  1. Pingback: WordCamp Praha 2015 - Bigdrobek

Comments are closed.