Lynt services podpořil WordCamp!

lyntRád bych Vám představil sponzora WordCampu Praha 2015 – společnost Lynt services s.r.o.. Jedná se o jednu z mála firem, která profesionálně spravuje zákazníkům weby na WordPressu. Lynt services se ale zaměřuje na tři klíčové oblasti v IT, které každá menší a střední firma nutně potřebuje.

První oblastí je kvalitní síťová infrastruktura – specialisté z Lyntu navrhují a spravují sítě různých velikostí. Od malých kancelářských sítí s několika málo aktivními prvky po velké korporátní sítě založených na enterprise technologiích Cisco a Microsoft. Samozřejmostí jsou také webservery na platformě Linux.

Druhou důležitou oblastí je vývoj webových aplikací – od malých webových stránek, přes e-shopy, až k velkým informačním systémům pro telekomunikační operátory. Množství stránek tvoří právě na redakčním systému WordPress, kde jsou pro ně důležité tři faktory – rychlost, bezpečnost a kvalitní obsah.

Poslední, neméně důležitou, oblastí je internetový marketing. Marketingoví specialisté jsou odborníci především na analytiku (pokročilá práce s Universal Analytics, Google Tag Manager,…), správnou strukturu webu z hlediska SEO a PPC kampaně, což dokládá certifikace Google Partner a pozvání do akceleračního programu Google pro klíčové partnery.

Ať už tedy řešíte v IT prakticky cokoliv, Lynt vám může dát odpověď. O jednotlivých odvětvích vycházejí články na firemním blogu Lyntu.