KTStudio podporuje WordCamp Praha 2015

Další ze sponzorů WordCamp Praha,je KTStudio, mimo jiné autor WP Frameworku.

KTStudio.cz je team developerů, kteří se zabývají vytvářením webových stránek a projektů na systému WordPress. Jejich hlavním cílem je poskytovat dlouhodobou podporu klientům s dalším rozvojem a vývojem jejich projektu. Pří vytváření stránek nepoužívají pluginy ani jiné již hotové šablony třetích stran – ty často v budoucnu přinesou problémy, které s klienty nemá možnost kdo řešit, protože se jedná o cizí kódy, často bez možnosti editace nebo kvalitní aktualizace. KTStudio.cz se proto zaměřuje na vývoj těch projektů, které sebou nesou dlouhodobý potenciál a je třeba mít pro ně připravený stabilní a kvalitní team, který se o technickou část postará.

KTStudio.cz je také autorem několika projektů jako je WPFramework.cz, který je určen pro snadnou, rychlou a objektově orientovanou tvorbu WordPress šablon. Také aktivně připravují a neustále rozšiřují vlastní systém E-shopu pro WordPress – WPeshop.cz. Oba dva projekty vznikly právě za účelem toho, aby klienti nebyli odkázáni na dodavatele třetích stran. Všechny kódy, řešení a části aplikace jsou připraveny na míru potřebám zadavatele, který se pak může ve 100% spolehnout na team, který má po ruce a je připraven splnit všechny jeho náročné požadavky.

Pluginy a Premium šablony jsou cestou pro ty, kteří to s webovým projektem nemyslí skutečně vážně. Pro ty ostatní tu můžeme být my.