Hlavním sponzorem WordCamp Praha je Český Hosting

Hlavním sponzorem WordCampu Praha 2015 je přední poskytovatel webhostingových služeb – Český hosting. Více než 11 let zkušeností v oboru a přes 40 000 spravovaných domén řadí Český hosting mezi největší poskytovatele v České republice.

Nejoblíbenějším produktem Českého hostingu je univerzální sdílený webhosting – jediný výkonný program zahrnující širokou nabídku služeb a technologií, s vysokou spolehlivostí a bezpečností a snadným ovládáním. Provoz služeb zajišťuje tým zkušených techniků a ochotná zákaznická podpora, se kterou jsou zákazníci podle dlouhodobého hodnocení maximálně spokojeni.

Kromě sdíleného webhostingu najdete v portfoliu služeb Českého hostingu i pronájem virtuálních a dedikovaných managed serverů. Managed servery kombinují výhody vyhrazeného výkonu a kompletního dohledu a správy serveru pracovníky poskytovatele. Zákazník tak dostane vyladěný server, o který se nemusí starat, s administračním rozhraním pro správu služeb a možností na serveru provozovat libovolný počet domén. Zejména virtuální managed servery se v poslední době těší velké oblibě, zejména u uživatelů, kteří chtějí levně hostovat mnoho webů, mají provozně náročné aplikace, nebo potřebují speciální nastavení.

Ze serverů Českého hostingu aktuálně běží skoro 6 000 instalací WordPressu, je to mezi uživateli nejoblíbenější open source redakční systém. Nejen pro možnost jeho snadné automatické instalace z administračního rozhraní, ale zejména pro dobré fungování, kterému napomáhá výkonné prostředí.

Vyzkoušejte si služby Českého hostingu zdarma a přijďte si poslechnout přednášku o zkušenostech předního webhostera s WordPressem, nebo si jen tak popovídat a provozu Vašeho webu.